УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Чому позиція Білорусі щодо коронавірусу загрожує світу

Білорусь – це єдина країна, яка відмовилась від запровадження жорстких карантинних заходів. Там досі відчинені всі магазини, заклади харчування, школи, садочки та університети працюють у звичному режимі, а вболівальники можуть і далі відвідувати спортивні змагання. Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевняє, що боятись нічого та заявляє, що світ перебільшує проблему щодо COVID-19. От тільки глава держави не врахував, що насправді коронавірус набагато страшніший, ніж може здаватись на перший погляд, хоча б тому, що вакцини і ліків від нього досі немає. [read_more_news] Чому така позиція Білорусі може бути небезпечною не лише для самої країни, а й усього світу – дивіться в сюжеті Роксолани Влох. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що змінилось в Україні за рік президентства Зеленського.

Чому позиція Білорусі щодо коронавірусу загрожує світу

0 Коментувати

Білорусь – це єдина країна, яка відмовилась від запровадження жорстких карантинних заходів.

Там досі відчинені всі магазини, заклади харчування, школи, садочки та університети працюють у звичному режимі, а вболівальники можуть і далі відвідувати спортивні змагання.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевняє, що боятись нічого та заявляє, що світ перебільшує проблему щодо COVID-19.

От тільки глава держави не врахував, що насправді коронавірус набагато страшніший, ніж може здаватись на перший погляд, хоча б тому, що вакцини і ліків від нього досі немає.

Також по темі: Учені назвали нові симптоми коронавірусу Коли з’явиться вакцина від коронавірусу Фейки про коронавірус: хто і навіщо поширює брехню?

Чому така позиція Білорусі може бути небезпечною не лише для самої країни, а й усього світу – дивіться в сюжеті Роксолани Влох.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що змінилось в Україні за рік президентства Зеленського.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

29.04.2020 14:55
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: