УКР
УКР

Video: Чоловіки розповіли про своє ставлення до жіночого тату

Краса – абсолютно суб’єктивна категорія. Про те, гарно, а що – ні, люди сперечаються протягом тисячоліть. Поміркувати на цю тему вирішила і журналіст "Ранку у Великому Місті" Даша Селфі. Сьогодні її зацікавило питання, як чоловіки ставляться до тату на жіночому тілі? "Деяким чоловікам це подобається. Але тут головне - не переборщити: три куполи – це нормально, а чотири вже перебір. Також хочу попередити тих, хто любить робити тату метеликів. Хочу попередити, що в 70 років вони знову перетворюються на кокон", – зауважує експерт, телеведучий Єгор Крутоголов. А от Даша вирішила перевірити це на власному досвіді.

Повний випуск програми дивітсья тут

Чоловіки розповіли про своє ставлення до жіночого тату

0 - 0 Коментувати

Краса – абсолютно суб’єктивна категорія. Про те, гарно, а що – ні, люди сперечаються протягом тисячоліть. Поміркувати на цю тему вирішила і журналіст “Ранку у Великому Місті” Даша Селфі.
Сьогодні її зацікавило питання, як чоловіки ставляться до тату на жіночому тілі?
“Деяким чоловікам це подобається. Але тут головне – не переборщити: три куполи – це нормально, а чотири вже перебір. Також хочу попередити тих, хто любить робити тату метеликів. Хочу попередити, що в 70 років вони знову перетворюються на кокон”, – зауважує експерт, телеведучий Єгор Крутоголов.
А от Даша вирішила перевірити це на власному досвіді.

Повний випуск програми дивітсья тут

24.02.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору