Чоловік Дженніфер Гарнер зраджував їй прямо під носом

Милі ямочки на щічках та янгольська посмішка. Акторка Дженніфер Гарнер – одна із найкрасивіших жінок Голлівуду. Джен поєднує в собі красу, працездатність, та й ще примудряється буди ідеальною дружиною і матір’ю. Вона із легкістю долає нові ролі, нові пологи та будь-які життєві негаразди, усі, окрім розлучення.

Дженніфер Гарнер і Бен Аффлек фото

Чоловік Бен Аффлек, з яким акторка прожила довгих десять років та народила йому трьох дітей, зраджував їй прямо у Джен під носом. І це стало неймовірним ударом для акторки, вона і досі не може пережити зраду, тому й залишається самотньою.

Зі своїм майбутнім чоловіком Беном Аффлеком Джен познайомилася під час зйомок у «Перл-Харбор». У Джен вже був один невдалий шлюб, тому спочатку до залицянь Бена вона поставилася з побоюванням, але кохання подолало усі сумніви. У 2005 році пара побралася, потім один за одним у шлюбі з’явилися діти.

Гарнер завжди буда відмінною домогосподаркою. Вона нікому не дозволяла готувати вдома, окрім себе, встигала працювати, доглядати за дітьми та навіть вирощувати квіти, не забувала і тренуватися, аби після пологів бути у формі. Згодом Джен навіть зникла з екранів, але тільки для того, щоб присвятити себе родині та дати чоловіку можливість розвиватися як актору.

Бен скористався цією можливістю, тому його кар’єра набирала обертів. І коли у 2012 році він тримав Оскара, Бен дякував дружині за допомогу та колосальну роботу над їх шлюбом. Усі дивувалися, як їй вдалося приборкати невгамовного Бена Аффлека. Колись це намагалася зробити сама Дженніфер Лопес, але Аффлек утік прямо з-під вівтаря.

Хоча Гарнер усе домашнє господарство та турботу про дітей взяла на себе, пара вирішила все ж найняти помічницю, яка б допомогла дружині із дітьми, аби трішечки її розвантажити. І няня справді допомагала, вона взяла на себе більшість обов’язків Джен, у тому числі і подружні. 28-річна Крістін Узунян відразу почала загравати із Беном, який відповідав взаємністю. Вони постійно намагалися залишитися наодинці, тому, врешті-решт, попалися – їх сфотографували репортери на вулиці у пізній час.

Дізнавшись про зраду, Дженніфер, яка раніше будь-що намагалася зберегти родину, подала на розлучення та звільнила Крістін, яка, в свою чергу, ще й дуже розлютилася і подала до суду на Гарнер за незаконне звільнення, мотивуючи тим, що закоханість у її чоловіка не є причиною для звільнення.

Як з’ясувалося пізніше, це не єдина інтрижка Бена, але раніше Гарнер терпіла та пробачала чоловікові заради дітей. Одного разу навіть примчала на знімальний майданчик разом із дітьми, аби запобігти роману чоловіка із партнеркою по фільму «Місто крадіїв» красунею Блейк Лайвлі. Тоді Джен це вдалося, але бігати за ним постійно акторка не збиралася. У Джен урвався терпець. Вона і так достатньо довго мовчала та вибачала Аффлека, а він не тільки зраджував їй, а й ще зловживав алкоголем та азартними іграми. Через 10 років спільного життя подружжя розлучилося.

Протягом двох років після розлучення Дженніфер навіть не пробувала знайти собі пару. Вона відхиляє всі пропозиції піти на побачення і відверто зізнається, що розчарована тим, як склалося її життя. Утім, все частіше колишню родину помічають разом. Можливо, це просто зустрічі вчорашнього подружжя заради дітей, а можливо, Бен нарешті щось зрозумів, а Джен знову пробачить.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Ці зірки зраджували своїм знаменитим дружинам із няньками

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ