УКР
УКР

Чи може Надія Савченко бути депутатом: точки зору

0 - 0 Коментувати

За законом, Надія Савченко не може офіційно приступити до роботи у Верховній Раді. Так вважає політичний експерт, колишній голова суспільно-консультативної ради при Генпрокуратурі Володимир Бойко.

За його словами, якщо стосовно депутата вступає в силу обвинувальний вирок, то за українськими законами він втрачає свої повноваження. У зв’язку з цим Савченко не може бути нардепом:

Обвинувальний вирок, щодо надії Савченко вступив в законну силу, саме тому вона була помилувана, саме тому вона і опинилася в Україні. І це є підставою для того, щоб Верховна Рада в десятиденний строк прийняла рішення щодо позбавлення її депутатського мандату. Хочу підкреслити, що Україна визнала юрисдикцію Російської Федерації в справі Савченко, а тоако є учасником Мінської конвенції. Відповідно до неї,  такі вироки, як щодо Савченко, автоматично визнаються на території СНД іншими державами і не потребують додаткової легализації”

А от заступник голови комітету з питань регламенту і організаційної роботи Верховної Ради Павло Пінзеник вважає геть по іншому:

“Вона є народним депутатом України, членом ВР України з питань нацбезпеки і оборони, крім того – членом депутатської фракції з боку Батьківщини. Відповідно, здійснює всі депутатські повноваження. Підставм для їх припинення мені невідомі. Ніякого вироку, тим більше який би визнавався Україною і дозволяв робити такі висновки – я нічого це не знаю”

27.05.2016
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору