Через кілька років діти гратимуться іграшками-роботами

Сучасні діти ростуть у світі сучасних технологій. Їх все менша цікавлять звичайні машинки чи ляльки. А чим будуть захоплюватися діти черес кілька років – важко навіть уявити. Іграшками майбутнього є все ті ж різноманітні тваринки, роботи, машинки та ляльки, але вони будуть значно розумнішими.

іграшка Codeybot фото

Наприклад, одна із данських компаній-виробників іграшок хоче зацікавити дівчаток програмуванням. Розроблені ними ляльки їздять на сігвеях – транспорті, схожому на електричний самокат. Та насправді це не просто самокат на батарейках, а справжній робот. Його звати Сіггі, і ним можна керувати зі спеціальної програми зі смартфона чи планшета. Дівчатка віком від 6 до 12 років можуть писати у цій програмі свій код, змушуючи Сіггі рухатися у бажаному напрямку чи виконувати складні фігури.

Ще одна компанія придумала так званий Project Bloks. Ця гра допомагає дітям розвивати обчислювальне мислення. Іграшка складається з декількох кубиків, і, з’єднуючи їх у певній послідовності, діти зможуть керувати складеним «мікроботом». Його можна примусити малювати, рухатися чи обертатися. До речі, такий прогресивний конструктор вже тестують з окремими добровольцями, тож ймовірно за декілька років розумні кубики будуть доступними для всіх.

Ще одна іграшка-робот, яка може зацікавити навіть дорослих, – codeybot. Завдяки тому, що у роботі налаштовується практично все, він також може навчати дітей програмуванню. Codeybot – це невеличкий, але стильний робот, який може їздити і балансувати, видавати кумедні звуки, програвати музику, слухатися голосових команд та виконувати усі ваші забаганки практично з будь-якого пристрою. Крім того, Codeybot має широкий спектр емоцій і завжди ними ділиться з господарем.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: У 50-х роках діти гралися радіоактивними іграшками

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ