Чарлі Шин зраджував Деніз Річардс та ледь не заразив її СНІДом

Неперевершена подружка Джеймса Бонда, зірка «Дуже страшного кіно», та «Зіркового десанту», а також колишня дружина Чарлі Шина – усім цим може похвалитися  спокуслива акторка Деніз Річардс. Проте щодо останнього, то хвалитися особливо нічим.

Деніз Річардс фото

Шлюб із Чарлі Шином не приніс акторці нічого хорошого, окрім дітей. За чотири роки подружнього життя Деніз пережила усі кола пекла – чоловік зраджував її з порноакторками, повіями, зловживав алкоголем та наркотиками, бив її та ледь не заразив ВІЛ-інфекцією, а потім вигнав із будинку, погрожуючи розправою їй та дітям.

Деніз Річардс з дитинства мріяла стати акторкою, але була дуже невпевнена у собі. Подолати комплекси дівчині допомогли наполегливість та пластичні хірурги. Спочатку були серіали, а потім кілька головних ролей – і Деніз вже подружка Джеймса Бонда у стрічці «І цілого світу мало».

чарлі шин і деніз річардс фото

Якось на зйомках Деніз познайомилася із Чарлі Шином. Уперше в житті дівчина серйозно закохалася. Вона хотіла сім’ю, дітей і коханого поряд. І все це обіцяв Чарлі. Проте він дуже скоро перетворив сімейне життя Деніз на справжній кошмар. Чоловік постійно вживав наркотики та алкоголь, неодноразово бив та ображав її, та це були ще квіточки.

Акторка завагітніла і думала, що після народження доньки все налагодиться, але стало тільки гірше. Чарлі зраджував її і навіть не приховував цього. Його постійно бачили під кайфом у компанії жінок легкої поведінки. Одного разу він навіть зрадив її, знаходячись у сусідній кімнаті, доки Деніз із дитиною спали.

Але, незважаючи на це, наївна Річардс, як більшість жінок, чекала, що чоловік зміниться. І навіть народила йому ще одну доньку. Деніз терпіла чотири роки заради дітей, та коли одного разу вона побачила своїх доньок у компанії повій, бо Чарлі попросив посидіти їх із дітьми, то не витримала! Зібрала речі та пішла назавжди. Після розриву Деніз дізналася про те, що її колишній чоловік – хворий на ВІЛ. Важко уявити, що пережила бідна жінка, поки дочекалася результату власного аналізу. Вона та її дівчатка були здоровими.

Але неприємності не скінчилися. Спочатку Чарлі підтримував стосунки із доньками, вибачався за свою поведінку та зі сльозами на очах обіцяв змінитися. Утім, єдине, що мінялося, – це кількість жінок у його ліжку. Під впливом нової подружки Чарлі Шин почав погрожувати Річардс та донькам – вимагав покинути будинок, який купив для них по сусідству, погрожуючи розправою. Шин навіть приходив до будинку із бейсбольною битою. Річардс неодноразово викликала поліцію, а потім, втомившись жити у постійному страху, найняла охорону для себе та дівчаток і залишила будинок.

Після невдалого шлюбу та довгого психологічного та фізичного пресингу із боку колишнього Деніз зовсім розчарувалася у чоловіках. Вона спробувала стосунки із гітаристом Bon Jovi – Річі Самбора – але коли з ним теж нічого не вийшло, заявила, що перейшла на жінок. Сьогодні Деніз Річардс – щаслива мати трьох доньок, ще одну дівчинку вона згодом удочерила. Вона має щасливі стосунки та спокійне життя, про яке завжди мріяла. От тільки ці стосунки – із жінкою, чоловікам вона більше не вірить.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: У ліжку віл-інфікованого голлівудського актора побувало 5000 жінок

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ