УКР
УКР

Video: Чак Норріс відбив дружину у інваліда, а потім став пастирем

Поговорюють, що відомий усім актор Чак Норріс настільки крутий, що у дитинстві мріяв стати самим собою! А ставши – настрочив 12 автобіографій!   Насправді, Чака Норріса звуть зовсім не Чак, а Карлос Рей Норріс, і дитинство у Карлоса було зовсім не крутим. Його мама була індіанкою з племені Черокі, а тато – ірландським п’яницею, який пропивав усі гроші. Довгий час родина Норрісів жила, як безхатьки: вони утрьох тулилися  у невеличкому фургоні, який і став для майбутнього Чака рідним гніздечком на довгі роки. Хлопець ріс затюканим та мовчазним, адже дуже соромився свого батька-алкоголіка, і маму, котра стільки років його терпіла. Світло у кінці тунелю майбутній актор побачив лише тоді, коли мама все ж таки пішла від його горе-татка і вийшла заміж вдруге. Втім статус «невдахи» серед однолітків малий Норріс так і не втратив. Парубок був худеньким та кволим і не раз отримував тумаків. «Усе змінить армія», – мабуть, подумав Карлос, і втік у Північну Корею, у воєнний табір повітряних сил США. Саме там, Норріс записався на всі можливі секції з бойових мистецтв і, добряче «прокачавшись», перетворився з «кволенького зяблика» у брутального м’язистого жеребчика. Тепер ім’я Карлос було недостатньо крутим для нього. Колеги дали йому прізвисько «Чак» і Норрісу воно сподобалося! Вже через рік у новоспеченого Чака Норріса були 4 чорних пояси з карате, тхеквондо і тансудо! У кіно непереможного «техаського рейнджера» привів легендарний Брюс Лі. Чак познайомився з ним на чемпіонаті з карате і так вразив Лі, що невдовзі той запропонував Норрісу стати його ворогом у фільмі «Повернення дракону». Так Норріс із бійця перетворився у шоумена! Але за славу актора він тоді дорого заплатив. На зйомках фільму Брюс Лі наніс підступний удар по чоловічому достоїнству Чака, його навіть оперували. Вердикт лікарів був безжальним – продовжити славний рід Норрісів чоловік не зможе. Чи то хірурги пожартувати вирішили, чи Чак настільки крутий, що плювати він хотів на вердикт лікарів, але у наступні кілька років після травми, усі дуже здивувалися, коли Норіс зробив трьох дітей двом різним жінкам. Яких невдовзі покинув. На початку 90-х у бійця, актора і, за сумісництвом, письменника Чака Норріса було усе, окрім справжнього кохання. Ця зустріч змінила все. Його найбільшим коханням стала значно молодша за актора, колишня модель Джина О’Кіллі. Норріс одразу закохався у красуню, і все би нічого, якби на час їхнього знайомства вона не була релігійною фанатичкою, мамою двох дітей і дружиною інваліда. Втім, не існує неможливих завдань для справжнього чоловіка. І Чак Норріс відбив жінку у хворого чоловіка. А потім, як відданий чоловік, він вирішив розділити інтереси своєї Джини. Чак Норіс увірував і став пастирем дому Божого, до якого ходила його дружина. Тож тепер колишній актор займається громадською діяльністю та проповідує. Більше дивіться у відео  

Чак Норріс відбив дружину у інваліда, а потім став пастирем

0 Коментувати

Поговорюють, що відомий усім актор Чак Норріс настільки крутий, що у дитинстві мріяв стати самим собою! А ставши – настрочив 12 автобіографій!  

Насправді, Чака Норріса звуть зовсім не Чак, а Карлос Рей Норріс, і дитинство у Карлоса було зовсім не крутим.

Його мама була індіанкою з племені Черокі, а тато – ірландським п’яницею, який пропивав усі гроші. Довгий час родина Норрісів жила, як безхатьки: вони утрьох тулилися  у невеличкому фургоні, який і став для майбутнього Чака рідним гніздечком на довгі роки.

Хлопець ріс затюканим та мовчазним, адже дуже соромився свого батька-алкоголіка, і маму, котра стільки років його терпіла.

Світло у кінці тунелю майбутній актор побачив лише тоді, коли мама все ж таки пішла від його горе-татка і вийшла заміж вдруге.

Втім статус «невдахи» серед однолітків малий Норріс так і не втратив. Парубок був худеньким та кволим і не раз отримував тумаків.

«Усе змінить армія», – мабуть, подумав Карлос, і втік у Північну Корею, у воєнний табір повітряних сил США.

Саме там, Норріс записався на всі можливі секції з бойових мистецтв і, добряче «прокачавшись», перетворився з «кволенького зяблика» у брутального м’язистого жеребчика.

Тепер ім’я Карлос було недостатньо крутим для нього. Колеги дали йому прізвисько «Чак» і Норрісу воно сподобалося! Вже через рік у новоспеченого Чака Норріса були 4 чорних пояси з карате, тхеквондо і тансудо!

У кіно непереможного «техаського рейнджера» привів легендарний Брюс Лі. Чак познайомився з ним на чемпіонаті з карате і так вразив Лі, що невдовзі той запропонував Норрісу стати його ворогом у фільмі «Повернення дракону». Так Норріс із бійця перетворився у шоумена!

Але за славу актора він тоді дорого заплатив. На зйомках фільму Брюс Лі наніс підступний удар по чоловічому достоїнству Чака, його навіть оперували. Вердикт лікарів був безжальним – продовжити славний рід Норрісів чоловік не зможе.

Чи то хірурги пожартувати вирішили, чи Чак настільки крутий, що плювати він хотів на вердикт лікарів, але у наступні кілька років після травми, усі дуже здивувалися, коли Норіс зробив трьох дітей двом різним жінкам. Яких невдовзі покинув.

На початку 90-х у бійця, актора і, за сумісництвом, письменника Чака Норріса було усе, окрім справжнього кохання.

Ця зустріч змінила все. Його найбільшим коханням стала значно молодша за актора, колишня модель Джина О’Кіллі.

Норріс одразу закохався у красуню, і все би нічого, якби на час їхнього знайомства вона не була релігійною фанатичкою, мамою двох дітей і дружиною інваліда.

Втім, не існує неможливих завдань для справжнього чоловіка. І Чак Норріс відбив жінку у хворого чоловіка. А потім, як відданий чоловік, він вирішив розділити інтереси своєї Джини. Чак Норіс увірував і став пастирем дому Божого, до якого ходила його дружина. Тож тепер колишній актор займається громадською діяльністю та проповідує.

Більше дивіться у відео

 

13.01.2017 21:31
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору