УКР
УКР

Video: Бійці, що переховуються у районі Мукачева, періодично виходять на зв’язок

Бійці організації "Правий сектор", які в даний час переховуються від силовиків у районі Мукачева, час від часу виходять на зв'язок.

Прес-секретар тринадцятого батальйону "Правого сектора" Олексій Бик повідомив, що бійці "Правого сектора", які ховаються у горах в районі Мукачева, періодично виходять на зв'язок і "повідомляють оперативну інформацію та вступають в переговори з нашим керівництвом".

Крім того, прес-секретар повідомив, що в Закарпатській області постійно присутні голова "Правого сектора" Дмитро Ярош, командир добровольчого корпусу Андрій Стемпіцький, а також керівник політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко, які проводять там переговори.

Повний випуск програми дивіться тут

Бійці, що переховуються у районі Мукачева, періодично виходять на зв’язок

0 - 0 Коментувати

Бійці організації “Правий сектор”, які в даний час переховуються від силовиків у районі Мукачева, час від часу виходять на зв’язок.

Прес-секретар тринадцятого батальйону “Правого сектора” Олексій Бик повідомив, що бійці “Правого сектора”, які ховаються у горах в районі Мукачева, періодично виходять на зв’язок і “повідомляють оперативну інформацію та вступають в переговори з нашим керівництвом”.

Крім того, прес-секретар повідомив, що в Закарпатській області постійно присутні голова “Правого сектора” Дмитро Ярош, командир добровольчого корпусу Андрій Стемпіцький, а також керівник політичної партії “Правий сектор” Андрій Тарасенко, які проводять там переговори.

Повний випуск програми дивіться тут

15.07.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору