Більше половини росіян шкодують про розпад СРСР. Про це свідчать результати опитування, яке провів “Левада-центр”.
Так, на питання, шкодуєте ви про розпад Союзу, 56% жителів Росії відповіли “так”.
А ось на рахунок причин розпаду СРСР думки росіян розділилися. Наприклад, 29% опитаних вважають причиною розпаду Радянського Союзу “безвідповідальну і нічим не обгрунтовану “біловезьку змову” Єльцина, Кравчука і Шушкевича”
Ще 23% висловили впевненість, що за розвалом СРСР стоїть “змова ворожих зарубіжних сил”
21% заявили, що причиною стало “невдоволення населення керівництвом СРСР, Горбачовим і його оточенням”
А ще 14% росіян вважають, що до цієї події призвело “занадто важке військове навантаження на економіку країни, що обернулася застоєм і бідністю населення”.