Безробітних українців стало менше

За квітень безробітних українців стало менше на 32 тисячі. Це всього 7% від загального числа безробітних, але все одно не погано.

Як розповів голова Мінінфраструктури Володимир Омелян, Україні не вистачає робітників, щоб будувати дороги.

“У нас рекордне фінансування на дороги. Але з’явилася інша проблема: гроші є, а в достатній кількості компаній і потужностей не вистачає”, – розповів Омелян.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ