УКР
УКР

Video: Без цього у квартирному лічильнику тепла сенсу немає

Як побороти скажені тарифи на опалення? Здавалося б, надійне рішення – встановити лічильники тепла: прибудинковий, квартирний, або обидва одразу. Але чи правда, що лічильник – панацея, і за його наявності нас точно не надурять? Якщо за місцем вашого проживання встановлений будинковий лічильник, вам нараховують оплату виключно на основі його показників. А усе спожите вами тепло, плюс тепло для зон загального користування, ділиться пропорційно між усіма квартирами будинку. Але іноді наявність лічильника в будинку не дає 100% гарантії, що у вашій платіжці будуть виключно ті гігакалорії тепла, які використали саме ви… Довіра до будинкових лічильників – підірвана. Здавалося б, індивідуальні лічильники тепла – ось надійне рішення. У міській владі столиці запевняють – встановити їх легко і просто. Та люди скаржаться – справи затягуються, причини для відмови у встановленні лічильника знаходять на кожному кроці. Припустімо, що десь є прибудинковий лічильник, та деяким мешканцям пощастило встановити окремий квартирний прилад обліку тепла. До речі, він обійдеться близько 5000 грн та має зекономити до 50 % витрат на опалення. Але що ж тоді відбувається з платіжками на опалення інших мешканців цього будинку, в чиїх квартирних лічильників немає?

«Якщо в квартирах немає лічильників – то власники платять відповідно до розподілу, в якому приймає участь спожите тепло за будинковим лічильником. Повинно бути стовідсотково встановлено квартирні лічильники, тоді це справедливо... і ніяких перекосів в нарахуваннях не буде...», – говорить заступник голови КМДА Петро Пентелеєв.

Ви все ще хочете лічильник? То який з них треба встановлювати першим? Однозначно, придомовий. Адже без нього у квартирному лічильнику сенсу немає – встановити його вам просто не дозволять. Адже він рахує тільки спожите тепло у вашій оселі. А ми платимо ще й за місця загального користування. Майте на увазі, якщо власники квартир не подають показники своїх лічильників вчасно, або не подають взагалі (а це вже, до речі, шахрайство), то усе спожите ними тепло розподіляється між іншими квартирами, де лічильників тепла немає. У результаті – платимо за себе, і за недобросовісного сусіда з персональним лічильником. Більше дивіться у відео

Без цього у квартирному лічильнику тепла сенсу немає

0 Коментувати

Як побороти скажені тарифи на опалення? Здавалося б, надійне рішення – встановити лічильники тепла: прибудинковий, квартирний, або обидва одразу. Але чи правда, що лічильник – панацея, і за його наявності нас точно не надурять?
Якщо за місцем вашого проживання встановлений будинковий лічильник, вам нараховують оплату виключно на основі його показників. А усе спожите вами тепло, плюс тепло для зон загального користування, ділиться пропорційно між усіма квартирами будинку.
Але іноді наявність лічильника в будинку не дає 100% гарантії, що у вашій платіжці будуть виключно ті гігакалорії тепла, які використали саме ви…
Довіра до будинкових лічильників – підірвана. Здавалося б, індивідуальні лічильники тепла – ось надійне рішення. У міській владі столиці запевняють – встановити їх легко і просто. Та люди скаржаться – справи затягуються, причини для відмови у встановленні лічильника знаходять на кожному кроці.
Припустімо, що десь є прибудинковий лічильник, та деяким мешканцям пощастило встановити окремий квартирний прилад обліку тепла. До речі, він обійдеться близько 5000 грн та має зекономити до 50 % витрат на опалення. Але що ж тоді відбувається з платіжками на опалення інших мешканців цього будинку, в чиїх квартирних лічильників немає?

«Якщо в квартирах немає лічильників – то власники платять відповідно до розподілу, в якому приймає участь спожите тепло за будинковим лічильником. Повинно бути стовідсотково встановлено квартирні лічильники, тоді це справедливо… і ніяких перекосів в нарахуваннях не буде…», – говорить заступник голови КМДА Петро Пентелеєв.

Ви все ще хочете лічильник? То який з них треба встановлювати першим? Однозначно, придомовий. Адже без нього у квартирному лічильнику сенсу немає – встановити його вам просто не дозволять. Адже він рахує тільки спожите тепло у вашій оселі. А ми платимо ще й за місця загального користування.
Майте на увазі, якщо власники квартир не подають показники своїх лічильників вчасно, або не подають взагалі (а це вже, до речі, шахрайство), то усе спожите ними тепло розподіляється між іншими квартирами, де лічильників тепла немає. У результаті – платимо за себе, і за недобросовісного сусіда з персональним лічильником.
Більше дивіться у відео

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

08.02.2017 12:27
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: