Банкіри-аферисти вішають на українців «липові» кредити

Вони поцуплять ваші депозити і візьмуть на ваше імя «липові» кредити. Недодадуть вам грошей на касі. А ваші збереження таємниче зникнуть з камери схову чи з сейфу. Що роблять банкіри-аферисти з нашими грошима – знає кримінальний експерт Ярослав Куц.

Вам почали надходити листи з банку з вимогою сплатити кредит. А ви його не брали? У цю неприємну історію вас міг втягнути менеджер фінустанови.

Він міг просто взяти собі кредит на ваше ім’я. У кожного банківського співробітника є клієнтська база. Не раз вже бували випадки, коли менеджери-аферисти оформлювали кредити на своїх клієнтів. Копії документів людей у них були. Залишалося просто підробити підписи.

Хочете покласти гроші на депозит? Дуже ретельно обирайте банк.

Схема дуже схожа на ту, яку прокручують з кредитами. Менеджер краде гроші з рахунків клієнта і перераховує їх собі, підробивши підпис клієнта. Так, у Львові керівник відділення одного з банків поцупив у своїх вкладників півмільйона гривень і втік.

Раніше ми писали, що Колектори йдуть на небачені методи, щоб вибити гроші з боржників

До яких тільки хитрощів не вдаються касири банку. 27-річний одесит прийшов до каси за однією сумою. А додому приніс зовсім іншу.

Чоловік отримав в банку дуже велику суму – гроші йому видали пачками, ну а рахувати стільки купюр, коли за спиною черга, не став. А вдома не дорахувався тисячі гривень.

Банки пропонують своїм клієнтам залишати в сейфах на зберігання гроші, цінні документи та коштовності. Щоправда, це не завжди так надійно, як нам про це співають.

Коли із сейфів чи камер схову гроші таємниче зникають, банкіри розводять руками. Мовляв, не знаємо, як таке могло статися. Хоча саме співробітники банку могли зробити дублікати ключів і поцупити збереження клієнтів.

Як не стати жертвою банкірів-аферистів:

– Якщо працівники банку повісили на вас кредит, якого ви не брали, або ж поцупили ваш депозит – одразу ж подавайте повідомлення до поліції і звертайтеся до суду про визнання такої кредитної угоди недійсною, щоб банк не продовжив вам нараховувати відсотки та штрафи. І пам’ятайте: лише визнання судом такої угоди недійсною звільнить вас від сплати неіснуючого кредиту.

– Отримали гроші в банку – не лінуйтеся і перерахуйте їх, не відходячи від каси.

– Передавати цінні речі до банківських сейфів можна лише за однієї умови: якщо банк страхує свою відповідальність перед вкладником на випадок втрати покладеного в сейф майна.

– Уважно читайте всі документи, що надають вам працівники банку для підпису, і обов’язково беріть копії таких документів. Тоді ви зможете довести свою правоту в суді.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: У супермаркетах можуть кинути на гроші та навіть зробити з вас злочинця

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ