Антоніо Бандерас півжиття кохав одну жінку і терпів її істерики

Антоніо Бандерас – пекельний красень іспанського походження. Він вже давно завоював статус зірки першої величини, а ролі героя-коханця зробили йому славу ловеласа. Однак це завжди залишалося тільки плітками, бо ніяких доказів нікому накопати не вдавалося. Бандерас ледь не все життя кохав єдину жінку – свою дружину Мелані Гріффіт. Утім, через 18 років щасливого шлюбу саме Мелані несподівано подала на розлучення.

Антоніо Бандерас фото

Коли іспанський красень подався підкорювати Голлівуд, йому не одразу все давалося.  Він абсолютно не знав англійської, тому усі фрази на зйомках доводилося заучувати занадто довго. Утім, його зовнішність і гарячий темперамент зробили свою справу – актора взяли у велике світове кіно.

Кар’єра Антоніо швидко розвивалася. І саме на чергових зйомках він зустрів кохання всього свого життя! Янгол Мелані Гріффіт грала разом з ним в одному фільмі. Дуже швидко між акторами зав’язався бурхливий роман. Розірвавши  попередні стосунки, пара одразу пішла під вінець, а через рік у щасливого подружжя з’явилася донечка. Вони аж світилися від щастя та вважалися найміцнішою та красивішою парою Голлівуду.

Антоніо завжди приплітали якихось коханок, однак ніяких доказів зради ніколи не з’являлося. Навпаки Антоніо дуже трепетно ставився до своєї дружини, закривав очі на дикі приступи ревнощів, був поряд, коли вона хворіла, допоміг позбутися  наркотичної  та алкогольної залежності. І коли дружина вкотре зірвалася – в реабілітаційну клініку Антоніо ліг разом із нею.

Бандерас спокійно всиновив дітей Мелані від попередніх стосунків та назавжди залишився для них найкращим другом. Усі навкруги заздрили Мелані, а вона продовжувала казитися від ревнощів. Їй постійно здавалося, що вона не дотягує до голлівудських красунь, які безкінечно вішалися на шию її чоловікові. І тоді у Мелані з’явилася нова пагубна звичка – вона захопилася пластичними операціями, робила одну підтяжку за іншою, поки повністю не спотворила своє лице. Однак й після цього Антоніо не пішов! Він продовжував її кохати, а вона з ненавистю спостерігала, як кар’єра чоловіка набирає обертів, тоді як про неї вже давно усі забули.

Вона знову й знову верталася до пляшки, а він знову й знову витягував її. Однак Мелані вперто не бачила його любові, підозрюючи чоловіка у всіх смертних гріхах. А потім в одній із істерик подала на розлучення. Та цього разу Антоніо не сперечався. Він здався та погодився на розлучення. Бандерас втомився. Йому набридло 18 років доводити жінці, яка йому не вірить, свою любов.

Зараз в актора нова пасія – зваблива голландка Ніколь Кемпел, яка на 19 років молодша за нього. Разом вони виглядають щасливими й збираються одружитися. І вперше за довгі роки Антоніо спокійний, йому більше не потрібно нічого нікому доводити.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Шлюб Стінга почався зі зради

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ