УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Антон Равицький залишає програму Ранок у Великому Місті: прощальне відео

Ведучий програми Ранок у Великому Місті Антон Равицький залишає телеканал ICTV. Сьогодні був його фінальний ефір у проекті. Протягом майже 5 з половиною років роботи Антон щоранку підкорював глядачів влучним гумором і нестримним позитивом. Ранок у Великому Місті виходить в ефір з 27 січня 2020 року, тож сьогодні рівно 5 років 5 місяців і 5 днів, як вона в ефірі. Із самого початку її вели Антон Равицький, Павло Казарін та Юлія Зорій. Тож сьогодні програма поповнила Національний реєстр рекордів України, ставши єдиним ранковим шоу в Україні, яке найдовше виходило у незмінному складі ведучих. [read_more_news]      

Антон Равицький залишає програму Ранок у Великому Місті: прощальне відео

0 Коментувати

Ведучий програми Ранок у Великому Місті Антон Равицький залишає телеканал ICTV. Сьогодні був його фінальний ефір у проекті.

Протягом майже 5 з половиною років роботи Антон щоранку підкорював глядачів влучним гумором і нестримним позитивом.

Ранок у Великому Місті виходить в ефір з 27 січня 2020 року, тож сьогодні рівно 5 років 5 місяців і 5 днів, як вона в ефірі. Із самого початку її вели Антон Равицький, Павло Казарін та Юлія Зорій.

Тож сьогодні програма поповнила Національний реєстр рекордів України, ставши єдиним ранковим шоу в Україні, яке найдовше виходило у незмінному складі ведучих.

Також по темі: Ранок у Великому Місті – випуск від 03.07.2020 Ранок у Великому Місті – випуск від 02.07.2020 Ранок у Великому Місті – випуск від 01.07.2020

 

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

03.07.2020 11:47
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: