УКР
УКР

Video: Антон Геращенко: Я не готовий іти в президенти

Антон Геращенко розповів, чому не хоче бути Президентом України, у якій країні любить відпочивати і що б сказав, якби зустрівся з Путіним.

антон геращенко з журналісткою

Антон Геращенко  – український політик, колишній позаштатний радник міністра внутрішніх справ України. Відомий гучними скандальними заявами на адресу діяльності політиків та громадських діячів. Одружений, виховує двох дітей.

- Останнім часом ви неодноразово висловлювались про смерть ватажка ДНР Захарченка. Хто ж його прибрав?

- Той, хто прибрав, дуже хотів це зробити і мав можливість. Хто саме це зробив, я не знаю, але це добре для майбутнього України.

- Ви народилися і навчалися у Харкові. Чому не займаєтеся політикую там? Можна ж, наприклад, бути мером міста?

- Я дуже багато часу і зусиль витратив на те, щоб покращити життя харків’ян і жителів Харківської області. Сьогодні виборці вирішили, що моє місце – у Верховній Раді.

- Днями з’явилася новина, що суд зобов’язав НАБУ почати проти вас розслідування стосовно шляхів ваших доходів. Як приклад вагомих сум, навели оренду квартири в 200 квадратів, яку, за вашою декларацією, ви просто не в змозі утримувати. Звідки гроші?

- Я ніколи не боявся ніяких розслідувань. На жаль, люди, які роздмухують ці факти, їх перекручують. У мене і моєї родини достатньо заощаджень для того, щоб фінансувати оренду квартири.

- Хто буде наступним Президентом України?

- Я не знаю. Але вважаю, що це повинна бути та людина, яка буде захищати інтереси нашої країни.

- А ви б хотіли стати Президентом?

- Я не готовий бути Президентом України зараз. Потрібно дуже багато навчатися, мати команду і знати, що ти будеш робити з країною. На жаль, багато кандидатів у президенти навіть не знають, що будуть робити, якщо їх оберуть.

- Улюблена країна для відпочинку?

- Україна. Карпати. Кожен рік ми з дружиною і з друзями підкорюємо одну з вершин Карпат. Цього року на День Незалежності ми піднялися на гору Близницю.

- Якби ви на один день стали Богом, що б ви зробили в першу чергу?

- Я б попросив у Бога миру в усьому світі. Щоб люди перестали вбивати один одного.

- Якби ви зустрілися з Путіним, що б ви йому сказали?

- Я сказав би йому «Слава Україні!»

Також дивіться: Микола Тищенко: Можу викласти за вечерю до трьох тисяч євро

Антон Геращенко: Я не готовий іти в президенти

0 Коментувати

Антон Геращенко розповів, чому не хоче бути Президентом України, у якій країні любить відпочивати і що б сказав, якби зустрівся з Путіним.

антон геращенко з журналісткою

Антон Геращенко  – український політик, колишній позаштатний радник міністра внутрішніх справ України. Відомий гучними скандальними заявами на адресу діяльності політиків та громадських діячів. Одружений, виховує двох дітей.

– Останнім часом ви неодноразово висловлювались про смерть ватажка ДНР Захарченка. Хто ж його прибрав?

– Той, хто прибрав, дуже хотів це зробити і мав можливість. Хто саме це зробив, я не знаю, але це добре для майбутнього України.

– Ви народилися і навчалися у Харкові. Чому не займаєтеся політикую там? Можна ж, наприклад, бути мером міста?

– Я дуже багато часу і зусиль витратив на те, щоб покращити життя харків’ян і жителів Харківської області. Сьогодні виборці вирішили, що моє місце – у Верховній Раді.

– Днями з’явилася новина, що суд зобов’язав НАБУ почати проти вас розслідування стосовно шляхів ваших доходів. Як приклад вагомих сум, навели оренду квартири в 200 квадратів, яку, за вашою декларацією, ви просто не в змозі утримувати. Звідки гроші?

– Я ніколи не боявся ніяких розслідувань. На жаль, люди, які роздмухують ці факти, їх перекручують. У мене і моєї родини достатньо заощаджень для того, щоб фінансувати оренду квартири.

– Хто буде наступним Президентом України?

– Я не знаю. Але вважаю, що це повинна бути та людина, яка буде захищати інтереси нашої країни.

– А ви б хотіли стати Президентом?

– Я не готовий бути Президентом України зараз. Потрібно дуже багато навчатися, мати команду і знати, що ти будеш робити з країною. На жаль, багато кандидатів у президенти навіть не знають, що будуть робити, якщо їх оберуть.

– Улюблена країна для відпочинку?

– Україна. Карпати. Кожен рік ми з дружиною і з друзями підкорюємо одну з вершин Карпат. Цього року на День Незалежності ми піднялися на гору Близницю.

– Якби ви на один день стали Богом, що б ви зробили в першу чергу?

– Я б попросив у Бога миру в усьому світі. Щоб люди перестали вбивати один одного.

– Якби ви зустрілися з Путіним, що б ви йому сказали?

– Я сказав би йому «Слава Україні!»

Також дивіться: Микола Тищенко: Можу викласти за вечерю до трьох тисяч євро

25.09.2018 19:00
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору