УКР
УКР

Video: Антикризові поради: як зекономити на воді

Тарифи на воду і сьогодні не надто радують гаманець. Саме тому майбутнє підвищення боляче вдарить по сімейному бюджету багатьох українців. Нові ціни змусять мешканців країни шукати дієві методи заощадження. Журналіст "Ранку у Великому Місті" Олексій Кобзар зробив власний дайджест найефективніших методів економії води. Кажуть, жінки миють посуд ПІСЛЯ прийому їжі, а чоловіки – ПЕРЕД. І як не прикро це визнавати, дівчата виявились трохи розумнішими. Адже саме такий підхід допомагає заощадити. Адже, аби відмити засохлі залишки їжі з тарілок знадобиться набагато більше води. Мешканці цивілізованих європейських держав вже давно відмовились від такої розкоші як ванна. Краще та економніше – приймати душ. І не забувайте вимикати воду, коли намилюєтесь. Це теж дуже корисна звичка для сімейного бюджету. Велику роль у заощадженні відіграє справність сантехніки у будинку. Адже вода, яка витікає зі зламаного крану, може дуже вдарити по гаманцю. За добу можна накрутити зайві пів кубометра. Тому не лінуйтесь – затягніть гайки зараз, аби не довелося затягувати паски у майбутньому. Заморські методи заощадження відверто дивують. Наприклад, у Бразилії, зранку люди спершу ідуть у душ. Але для чого? Насправді, так вони економлять воду, за допомогою методу, вибачте за відвертість, "піпі у душі". Вони вважають, що не спустивши воду в туалеті хоча б раз на день, можна зберегти близько тонни води на місяць. Повний випуск програми дивіться тут

Антикризові поради: як зекономити на воді

0 - 0 Коментувати

Тарифи на воду і сьогодні не надто радують гаманець. Саме тому майбутнє підвищення боляче вдарить по сімейному бюджету багатьох українців. Нові ціни змусять мешканців країни шукати дієві методи заощадження.

Журналіст “Ранку у Великому Місті” Олексій Кобзар зробив власний дайджест найефективніших методів економії води.

Кажуть, жінки миють посуд ПІСЛЯ прийому їжі, а чоловіки – ПЕРЕД. І як не прикро це визнавати, дівчата виявились трохи розумнішими. Адже саме такий підхід допомагає заощадити. Адже, аби відмити засохлі залишки їжі з тарілок знадобиться набагато більше води.

Мешканці цивілізованих європейських держав вже давно відмовились від такої розкоші як ванна. Краще та економніше – приймати душ. І не забувайте вимикати воду, коли намилюєтесь. Це теж дуже корисна звичка для сімейного бюджету.

Велику роль у заощадженні відіграє справність сантехніки у будинку. Адже вода, яка витікає зі зламаного крану, може дуже вдарити по гаманцю. За добу можна накрутити зайві пів кубометра. Тому не лінуйтесь – затягніть гайки зараз, аби не довелося затягувати паски у майбутньому.

Заморські методи заощадження відверто дивують. Наприклад, у Бразилії, зранку люди спершу ідуть у душ. Але для чого? Насправді, так вони економлять воду, за допомогою методу, вибачте за відвертість, “піпі у душі”. Вони вважають, що не спустивши воду в туалеті хоча б раз на день, можна зберегти близько тонни води на місяць.

Повний випуск програми дивіться тут

03.03.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору