Акторка серіалу «Секс у великому місті» відмовилася від створення сім’ї заради кар’єри

Саманта із «Сексу у великому місті» – акторка Кім Кетролл –  зваблює чоловіків, має купу прихильників та мільйонні гонорари. Здавалося б, чого ще бажати. Та мало хто знає, що заради усього цього Кім довелося відмовитися від простого жіночого щастя та ідеї коли-небудь відчути себе матір’ю.

Справжня секс-бомба. Ще у школі Кім зрозуміла, яку владу вона має над хлопцями. Прихильників було настільки багато, що запам’ятати імена усіх дівчина просто не встигала. Мало того що гарна, ще й талановита. Дівчина переграла усі можливі ролі у шкільних спектаклях і відчувала себе справжньою зіркою. Тому навіть не сумнівалася, що обов’язково стане відомою акторкою.

Але спочатку з роботою якось не складалося. А ось особисте життя майоріло яскравими романами та відомими чоловіками. Перший шлюб, який протривав лише рік, акторка навіть не згадує. Тоді Кім здалося, що вона ще просто не нагулялася, тому наступні 5 років після розлучення жінка відривалася на повну. Серед її шанувальників у той час були відомі актори, художники та режисери. Кім навіть примудрилася закохати у себе екс-прем’єра Канади П’єра Трюдо. Але дружиною політика красуня себе аж ніяк не бачила.

Та деяким чоловікам хоч на якийсь час все ж вдавалося приборкати цю норовливу красуню. Усього Кетролл виходила заміж тричі. Та лише останній чоловік, Марк Левінсон, зумів надихнути Кім на материнство. Талановитий музикант закохався у Кетролл з першого погляду. Та, на відміну від інших чоловіків, він не лише млів від неземної вроди акторки, але й по-справжньому розумів її та підтримував. А ще Марк дуже хотів створити з Кім родину та першим заговорив про дітей.

Авжеж, жінці кортіло нарешті відчути себе матір’ю, але разом із коханням життя подарувало їй ще один лотерейний квиток. Популярність прийшла тоді, коли Кетролл на неї вже не чекала. Їй 42. І вона отримує роль у мегапопулярному серіалі під назвою «Секс у великому місті». Сказати, що Кім була на сьомому небі від щастя, – це не сказати нічого. Її впізнають на вулицях, у неї беруть автографи, їй не дають проходу папараці.

Народжувати зараз – означає поховати свою кар’єру раз і назавжди! У щільному графіку зйомок не вистачало часу не те що на вагітність, навіть на обіди. Тому розмови про дітей, які спочатку так її тішили, почали бісити. Марк перестав її розуміти, а потім, так і не дочекавшись нащадків, взагалі пішов.

Після чергового розлучення Кім зовсім знесло дах. Один лише роман із на 20 років молодшим юнаком чого вартий. Та жоден наступний коханець так і не зміг дати Кім те, на що був здатен Марк. Родина та діти так і залишилися для неї нездійсненною мрією. А роль Саманти, яка зробила з неї зірку, так і не подарувала справжнього щастя.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Відома голлівудська акторка робила аборти заради кар’єри

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ