Аферисти в парках ошукують українців

Зараз святкові вихідні – і парки просто набиті людьми. Тому журналісти «Ранку у Великому Місті» вирішили розказати чим небезпечні місця, де ми всі так любимо прогулюватись.

В Одесі затримали жіночку, яка прокручувала в парках дивовижну аферу. У своїй злочинній схемі вона використовувала немовля.

Аферистка гуляла з маленьким сином у місцевому парку поміж інших матусь. А коли ті відволікалися на своїх чад, зловмисниця клала власну дитину у чужий візочок і непомітно втікала. Вкрадені коляски потім продавала у ломбарді. Таким чином жінка непогано заробляла, поки її не затримали.

Тримайте свою малечу біля себе, і візочок також. Не залишайте його без нагляду. Як бачите, можуть поцупити. Раптом це вже сталося – одразу звертайтеся до поліції. З’ясуйте: у парку можуть бути камери відеоспостереження, які зафіксували аферистку. Відео допоможе правоохоронцям її знайти.

Дивовижно, але в парках досі працює стара банальна схема під назвою «Загублений гаманець». Мабуть, у кожного з нас є знайомий, якого так кидали.

Гуляєте ви собі парком, як тут прямо під вашим носом чоловік знаходить чийсь набитий гаманець. На радощах пропонує вам поділити здобич. Ви погоджуєтесь. Як раптом з’являється власник гаманця. Той, хто його знайшов, втікає. А вас звинувачують у тому, що з гаманця зникли сто доларів. Чоловік вимагає показати ваш портмоне, мовляв, чи не прибрали ви його гроші до рук. У знервованому стані ви йому даєте власний гаманець, А вже дома зрозумієте, що тепер у вашому гаманці не вистачає кілька сотень купюр. Все, вас обчистили. Десь у провулку двоє аферистів ділять ваші гроші.

Не ведіться на подібні казочки зі знайденим гаманцем, бо потім самі можете залишитися ні з чим.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ