УКР
УКР

Video: 3 дієві способи швидко схуднути після новорічних свят

Свята ще не закінчилися, а у вас вже тріснули штанці? Мабуть, дуже смачно святкуєте! Журналісти «Ранку у Великому Місті» розібралися, які з методів оперативного схуднення дієві, а які – дурня. Метод перший: Обгорнутися харчовою плівкою За інструкцією потрібно обгорнути харчовою плівкою те місце, яке вас турбує. Для додаткової користі, радять намазатися медом – він зробить вашу шкіру ніжнішою. Далі робіть вправи, щоб тіло нагрілося, і таким чином плівка створюватиме парниковий ефект. Таку процедуру потрібно робити 15 хвилин. Метод другий: Їсти яблука У народі кажуть, що за допомогою яблуневої дієти, ви зможете втратити до 10 кілограмів за тиждень. Просто тиждень треба їсти півтора кілограми яблук на день… і чай. Цей метод точно для відчайдухів. Метод третій: Регулярний секс Ще один із запропонованих методів – активне заняття коханням в різних позах. Кажуть, це не лише весело проведений час, але й спалення калорій… ну і продовження роду. А якщо серйозно,  то на святах не переїдайте, не їжте перед сном, займайте спортом… і коханням. Або купуйте одяг за розміром, а не на перспективу. Більше дивіться у відео   Здоров’я, схуднення, дієти, як швидко схуднути, Ірина Макарчук Здоров’я, схуднення, дієти, як швидко схуднути, Ірина Макарчук, як швидко схуднути за тиждень

3 дієві способи швидко схуднути після новорічних свят

0 Коментувати

Свята ще не закінчилися, а у вас вже тріснули штанці? Мабуть, дуже смачно святкуєте! Журналісти «Ранку у Великому Місті» розібралися, які з методів оперативного схуднення дієві, а які – дурня.

Метод перший: Обгорнутися харчовою плівкою

За інструкцією потрібно обгорнути харчовою плівкою те місце, яке вас турбує. Для додаткової користі, радять намазатися медом – він зробить вашу шкіру ніжнішою. Далі робіть вправи, щоб тіло нагрілося, і таким чином плівка створюватиме парниковий ефект. Таку процедуру потрібно робити 15 хвилин.

Метод другий: Їсти яблука

У народі кажуть, що за допомогою яблуневої дієти, ви зможете втратити до 10 кілограмів за тиждень. Просто тиждень треба їсти півтора кілограми яблук на день… і чай. Цей метод точно для відчайдухів.

Метод третій: Регулярний секс

Ще один із запропонованих методів – активне заняття коханням в різних позах. Кажуть, це не лише весело проведений час, але й спалення калорій… ну і продовження роду.

А якщо серйозно,  то на святах не переїдайте, не їжте перед сном, займайте спортом… і коханням. Або купуйте одяг за розміром, а не на перспективу.
Більше дивіться у відео

 

Здоров’я, схуднення, дієти, як швидко схуднути, Ірина Макарчук

Здоров’я, схуднення, дієти, як швидко схуднути, Ірина Макарчук, як швидко схуднути за тиждень

10.01.2017 22:12
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору