Протистояння Мессі та Роналду змінило футбол

Чемпіонат світу з футболу 2018 року добіг кінця. Два найкращі футболісти світу – Ліонель Месі та Кріштіану Роналду – зі своїми збірними вилетіли вже на стадії 1/8 фіналу. Зате Мессі і Роналду знову потрапили до ТОП-10 найбагатших знаменитостей світу за версією Форбс.

Мессі та Роналду фото

У футболі таке класичне суперництво – Роналду проти Мессі. Два генії живуть в один час та разом змінюють саме уявлення про футбол.

Найкращому футболісту світу вручають спеціальну нагороду – Золотий м’яч. Останні 10 років цей приз отримували тільки Мессі та Роналду. Причому в обох по п’ять Золотих м’ячів. Рівень домінування – просто неймовірний. За цим показником паритет, тож люди вигадують масу інших критеріїв для порівняння своїх кумирів. Зовні більш протилежних персонажів, ніж Месі та Роналду, годі й шукати. Сором’язливий малюк, який сторониться надмірної уваги, і самозакоханий піжон, який купається у променях слави. Порядний сім’янин, одружений з коханням дитинства Мессі, та Роналду, в якого четверо дітей, жодної офіційної дружини та купа романів із топ-моделями.

У футбольному плані – та сама історія. Мессі – геній, обдарований природою, Роналду – результат жорсткої дисципліни та виснажливих тренувань. Португалець сильніший фізично, аргентинець – кращий дриблер. Мессі створює моменти собі сам, Кріштіану – наконечник зусиль партнерів. Роналду – лідер на полі, вожак, Мессі – найкращий гравець команди. Лео успішний лише всередині єдиної системи – «Барселони», Кріштіану вже змінив четвертий національний чемпіонат і всюди добивався результатів, зміг виграти великий трофей зі збірною. Продовжувати порівняння можна вічно.

Одне їх ріднить точно – жага до перемог, безліч рекордів та титулів. Самі футболісти кажуть, що протистояння більше роздуває преса та вболівальники. І, мовляв, ніякі вони не суперники, а просто футболісти, які грають в один час.

На публіці Мессі і Кріштіану завжди поважно ставляться один до одного, підкреслюють здобутки та професійність. Однак іноді маски чемності зриваються. Причому частіше це відбувається з Роналду. Одного разу Кріштіану сказав журналістам, що вважає себе кращим гравцем світу. Мессі б так точно ніколи не сказав.

Утім, будь-які експерти чи гравці сходяться в одній думці: протистояння робить Мессі та Роналду лише сильніше, штовхає вперед, змушує працювати. І без нього вони б не досягли таких висот.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Кріштіану Роналду зганьбився перед Ліонелем Мессі

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ