Як атракціони в парках калічать та вбивають українців

Переглядів 1,481       05.05.2017
Комментувати

Як веселощі на каруселях перетворюються на каліцтво, та навіть, смерть? Подумайте тричі, перш ніж вести дитину на чортове колесо. Наш кримінальний експерт – адвокат Куц Ярослав – правда про атракціони-вбивці.

Наприклад, лише в столиці щороку закривають не менше п’яти атракціонів. Втім, трагедій менше не стає. Найчастіше українці калічаться на ланцюжкових каруселях. На Одещині катання на атракціоні «веселий ланцюжок»  закінчилося для двох сестер дуже сумно. Дівчата загинули.

Поради:

1. Друзі, хочете покататися на атракціонах? Перевірте їх хоча б візуально. Як би їх не підфарбовували, старі ви одразу помітите. Не сідайте на такі у жодному разі. Особливо екстремальні швидкісні. За кордоном їх давно списали. А наші підприємці заробляють на цьому металобрухті гроші, ризикуючи вашим життям.

2. Хочете себе убезпечити? Завжди, перш ніж посадити дитину на карусель, вимагайте дозвільні документи. Атракціони повинні проходити перевірку на придатність, раз на рік. Не рідше!

3. Постраждали в парку розваг? Не залишайте цю справу. З’ясуйте, хто власник атракціонів, і пишіть заяву в поліцію. На кону життя інших людей!

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà