X

З 16 січня в київських школах вводиться карантин

З 16 січня в київських школах вводиться карантин. Про це повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

Карантин триватиме до поліпшення епідеміологічної ситуації в місті. Кличко додав, що це, скоріше, превентивна міра, аби запобігти поширенню сезонних захворювань. Він додав, що Київ повністю забезпечений противірусними засобами і звернувся до власників аптечних мереж, щоб ті не піднімали ціни на противірусні та імуностимулюючі засоби.

Shevchuk: