Постійно погано себе почуваєте? Кажуть, що у всьому винен Wi–Fi. Його випромінювання знижує імунітет та навіть здатне призвести до онкології.
Журналісти «Ранку у Великому Місті» з’ясували міфологію Wi-Fi випромінювань.
Міф: Wi–Fi випромінювання можуть спровокувати рак
Wi-Fi випромінювання викликають негативні реакції в організмі, в результаті яких відбувається окислення живих клітин. А це сприяє утворенню і розвитку злоякісних пухлин.
«Для патологій необхідний високий рівень якогось діючого агента… Стосовно Wi-Fi – немає жодних подібних даних. Це все міф», – вважає доктор медичних наук, професор Сергій Гуляр.
Тож, рак від Wi-Fi – це просто страшилка. У Wi-Fi випромінюваннях просто немає такої потужності, щоб спричинити рак.
Міф спростовано
Більше дивіться у відео