В Україні може з’явитися вірус Зіка. Так вважає головний санітарний лікар Києва Олег Рубан.
За його словами, через те, що форма хвороби майже безсимптомна, багато хто про неї й зовсім не здогадується.
«Я можу сказати вже достовірно, що серед наших співвітчизників є хворі на дане захворювання», – говорить Рубан.
Лікар пояснює розповсюдження небезпечного вірусу тим, що багато українців сьогодні перебувають в тих країнах, де вирує пандемія.
«До групи ризику потрапляють, перш за все, вагітні жінки», – вважає експерт.
Він радить поки утриматися від поїздок у країни, в яких фіксуються випадки цього захворювання.
Нагадаємо, симптоми хвороби: різке підвищення температури, біль у м’язах і суглобах.