Організатором злочинної групи виявився 35-річний харків’янин, який привернув до «бізнесу» з продажу викрадених елітних іномарок двох своїх товаришів, мешканців Харківської області. Повідомляє прес-служба Нацполіції.
За даними правоохоронців, група діяла переважно в денний час. Зловмисники обирали іномарку на стоянках біля торгових і розважальних закладів, за допомогою сучасного електронного обладнання проникали в салон і викрадали машину.
За такою схемою протягом трьох місяців їм вдалося заволодіти 6 автомобілями в Харкові і Дніпрі. На сьогоднішні всі іномарки знайдені. Проводиться досудове розслідування. Зловмисникам загрожує термін ув’язнення до 12 років.
Більше дивіться і відео