В ОБСЄ вперше підтвердили, що бойовики ведуть вогонь з Донецька. Про це повідомив керівник української сторони генерал-майор Андрій Таран і подякував за це спостерігачам.
Цитуємо текст повідомлення ОБСЄ:
“У ніч з 30 на 31 липня, так само як і 31 липня, загальна ситуація з безпекою в” ДНР ” – в підконтрольному місті Донецьк і навколо Донецького аеропорту – була напруженою. 30 липня з позиції в центрі Донецька, починаючи з 19.35 годин, спеціальна моніторингова місія спостерігала 40 вихідних вибухів, класифікованих як вогонь з артилерійських і протиповітряних систем, в 2-5 кілометрах на захід і південний захід від їх позиції”.