X

В індійському морзі “воскрес” небіжчик

50-річний чоловік, доставлений в морг індійського міста Мумбаї, раптово отямився незадовго до розтину.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, чоловік на ім’я Пракаш був виявлений без свідомості на автобусній зупинці. Імовірно, він пролежав на місці шість чи сім днів. Його оглянув лікар, який перевірив його пульс, дихання і серцебиття. Після цього доктор заявив, що чоловік помер, і розпорядився доставити його в морг.

Зараз Пракаш перебуває в реанімаційному відділенні лікарні, у нього діагностовано інфекція вуха і виснаження.

Shevchuk: