Українська стрічка “Зима у вогні” про протести на Майдані, ко-продюсером якої є шеф-редактор “Ранку у Великому Місті” Костянтин Ігнатчук, у шорт-листі номінантів на “Оскар” в номінації “кращий документальний фільм”.
Вперше в історії український фільм отримав можливість завоювати найпрестижнішу кінонагороду світу. Картина створена у ко-продукції США, Великобританії та України. Вона розповідає про події на Євромайдані.
Раніше “Зима у вогні” вже демонструвалася на Венеціанському кінофестивалі і отримала перше місце на кінофорумі в Торонто. Церемонія вручення “Оскара” відбудеться 28 лютого в Лос-Анжелесі.