Вже з 1 вересня всі школи на окупованій території Донецької області будуть переведені на “республіканські” освітні стандарти.
В основі стандартів лежить російська програма. Щоправда, там заявили, що переходити на російські підручники не будуть, натомість збираються випускати свою навчальну літературу, яка адаптована під освітній стандарт ДНР.