X

У Росії відсвяткували день народження дорожньої ями

Ні, ми не зійшли з розуму. У Росії житель міста Ульяновськ відсвяткував третій День народження “улюбленої” дорожньої ями на дорозі біля свого будинку.

Хлопець запросив на урочисту подію гостей, приніс кулі і навіть святковий торт зі свічками. Таким чином він хотів привернути увагу влади до вибоїни, яка вже довгий час не ремонтується.

Як розповів молодий чоловік, спочатку ця яма його злила, але через три роки він зрозумів, раз її не можна прибрати, отже треба її полюбити.

Shevchuk: