X

У Росії переможницю конкурсу зі схуднення нагородили… хлібом

“Алло, ми шукаємо кіло!”. Таку назву отримав конкурс зі схуднення, який пройшов в одному з російських вишів.

У рамках конкурсу 12 студенток два з половиною місяці боролися із зайвою вагою. Перше місце зайняла Наталя Голікова, якій вдалося скинути 11 кілограмів.

Переможниця отримала абонемент у фітнес-клуб і … ХЛІБ! Так-так, це не помилка, саме хліб.

Shevchuk: