Офіційно захід називається «Діалог націй. Право народів на самовизначення і будівництво багатополярного світу». Заплановано воно на 25 вересня цього року. Про це повідомляє інформагентство «РБК».
Російська влада виділила на його проведення 3,5 мільйона рублів. За даними організаторів, приїдуть сепаратисти з Каталонії, Північної Ірландії, Західної Сахари, Шотландії та США.