УКР
УКР

Video: Цунамі вбило 230 тисяч людей

Безліч жертв, зруйнованих домівок та життів. От що стається, коли природа збунтується. До вашої уваги найбільші стихійні лиха у світі та їхні наслідки. 1. Цунамі в Індійському океані Кількість жертв: 230 тисяч Місце: Індонезія, Шрі-Ланка, Мальдіви, Сомалі, М’янма, Малайзія та інші Зі всіх стихійних лих цунамі в Індійському океані побило усі рекорди за кількістю жертв. За шкалою вимірювання сили цунамі в Індійському океані лихо мало 9 з 9 можливих балів. Тільки уявіть, хвилі досягали 30 метрів у висоту! А це приблизно 10 поверх багатоповерхівки. Одна така хвиля просто «змиває» місто. Трагедія відбулася якраз у період різдвяних свят. Тому серед постраждалих були не лише місцеві жителі, а й багато туристів. Люди абсолютно не мали уявлення про біду. І, коли на морі почалися сильні хвилі, багато туристів вийшло подивитися на цю «красу». Результат  – майже 230 тисяч загиблих. 2. Землетрус на Гаїті Кількість жертв: 223 тисячі Місце: Гаїті Велику кількість жертв під час землетрусу пов’язують із кількома причинами. По-перше, останній землетрус на Гаїті був у 18 столітті, тому ніхто з гаїтян навіть не підозрював, що подібне може трапитися. А, по-друге, епіцентр землетрусу був близько біля столиці, у якій проживає 3 мільйони людей.  Стихійне лихо не лише позбавило безліч людей життя, даху над головою та принесло великі економічні втрати, а й підвищило рівень злочинності. Адже під час лиха зруйнувалася тюрма і більшість злочинців вибралися на волю. І навіть після відбудови у країні тривалий час панували хаос і насилля. Більше дивіться у відео

Цунамі вбило 230 тисяч людей

0 Коментувати

Безліч жертв, зруйнованих домівок та життів. От що стається, коли природа збунтується. До вашої уваги найбільші стихійні лиха у світі та їхні наслідки.

1. Цунамі в Індійському океані

Кількість жертв: 230 тисяч

Місце: Індонезія, Шрі-Ланка, Мальдіви, Сомалі, М’янма, Малайзія та інші

Зі всіх стихійних лих цунамі в Індійському океані побило усі рекорди за кількістю жертв. За шкалою вимірювання сили цунамі в Індійському океані лихо мало 9 з 9 можливих балів. Тільки уявіть, хвилі досягали 30 метрів у висоту! А це приблизно 10 поверх багатоповерхівки. Одна така хвиля просто «змиває» місто. Трагедія відбулася якраз у період різдвяних свят. Тому серед постраждалих були не лише місцеві жителі, а й багато туристів. Люди абсолютно не мали уявлення про біду. І, коли на морі почалися сильні хвилі, багато туристів вийшло подивитися на цю «красу». Результат  – майже 230 тисяч загиблих.

2. Землетрус на Гаїті

Кількість жертв: 223 тисячі

Місце: Гаїті

Велику кількість жертв під час землетрусу пов’язують із кількома причинами. По-перше, останній землетрус на Гаїті був у 18 столітті, тому ніхто з гаїтян навіть не підозрював, що подібне може трапитися. А, по-друге, епіцентр землетрусу був близько біля столиці, у якій проживає 3 мільйони людей.  Стихійне лихо не лише позбавило безліч людей життя, даху над головою та принесло великі економічні втрати, а й підвищило рівень злочинності. Адже під час лиха зруйнувалася тюрма і більшість злочинців вибралися на волю. І навіть після відбудови у країні тривалий час панували хаос і насилля.

Більше дивіться у відео

07.07.2017 19:00
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору