Щоб схуднути, обов’язково треба ситно снідати – а потім можна взагалі нічого не їсти. До того ж, зранку можна все що завгодно – навіть торт – і фігурі нічого не буде! Звучить надто солодко. Журналісти дізналися, що з цього правда.
Схуднути без повноцінного сніданку просто неможливо. Вранці організму потрібна енергія і поживні речовини. Інакше, він просто не «запуститься», і всю їжу відкладе по боках. «Про запас».
Міф: Без повноцінного сніданку схуднути неможливо
«Вже доведено: для того, щоб схуднути, потрібно їсти. Сніданок повинен бути ситний. В основному це каші, білок, омлет, сир. Для того, щоб відразу виробилися потрібні гормони», – говорить гастроентеролог, дієтолог Інна Павлик.
Саме сніданок запускає процес обміну речовин, і їжа переробляється на енергію.
Міф підтверджено
Булочки, шоколадки, кекси… Та все що завгодно можна їсти на сніданок без докорів сумління! За день всі калорії згорять і зайві кіло вам не загрожують… Чи це не так?
Міф: Від калорійного сніданку не гладшають
«Якщо людина з’їсть шматок торта, а потім одразу сяде за комп’ютер, ці калорії відкладуться незалежно з’їла їх людина вранці чи ввечері», – говорить лікар-гастроентеролог Інна Федорова.
Якщо з’їли шматочок чорного шоколаду, фігурі це не завадить. Але великі шматки тортів з жирним кремом точно лишаться на стегнах.
Міф спростовано
Більше дивіться у відео