X

Російських боржників відправляють на кладовище

Російських боржників відправляють на кладовище. На Уралі нова тенденція: всіх, хто не заплатив адміністративний штраф, відправляють упорядковувати території кладовища.

Люди розчищають доріжки, прибирають сміття, фарбують огорожі і… копають могили. Таке покарання отримали більше 20 осіб.

Серед боржників – злісні неплатники аліментів, а також ті, що не платили штрафи за порушення правил дорожнього руху. За свої гріхи вони повинні провести на цвинтарі від 20 до 100 годин. Причому багатьом таке покарання призначено повторно.

Shevchuk: