Російських боржників відправляють на кладовище. На Уралі нова тенденція: всіх, хто не заплатив адміністративний штраф, відправляють упорядковувати території кладовища.
Люди розчищають доріжки, прибирають сміття, фарбують огорожі і… копають могили. Таке покарання отримали більше 20 осіб.
Серед боржників – злісні неплатники аліментів, а також ті, що не платили штрафи за порушення правил дорожнього руху. За свої гріхи вони повинні провести на цвинтарі від 20 до 100 годин. Причому багатьом таке покарання призначено повторно.