Росія будує нові підземні ядерні бункери. Експерти вважають: це є черговою ознакою того, що Москва просувається в здійсненні своєї масштабної програми з модернізації стратегічних сил.
Новину передає сайт «Цензор.нет» з посиланням на американський сайт «The Washington Free Beacon». Співробітники американської розвідки нібито стверджують, що будівництво десятків підземних бункерів в Москві і по всій країні відбувалося протягом декількох років.