УКР
УКР

Video: Путін розпочне наступ на “кримський коридор” ще до 9 травня, – експерт

Західні експерти збігаються в думці: на території України воюють російські військові. Втім, керівники європейських держав не поспішають розставляти крапки над "ї". Існує думка, що вони просто залишають Путіну можливість "красиво" вийти з конфлікту.

"Щоб висунути конкретні обвинувачення, західним політикам не вистачало конкретних даних. Ці відомості Україна вже неодноразово надавала як на політичному, так і на експертному, зокрема - документи російських військовослужбовців і зразки військової  техніки. Тож, очевидно, що це є спроба дати Путіну шанс для виходу з конфлікту", – заявив директор військових програм центру Разумкова Микола Сунгуровський в ефірі "Ранку у Великому Місті".

На думку експерта, одна з цілей Путіна – пробити "кримський коридор". Втім, стратегія російського президента полягає в тому, щоб почати інтенсивний наступ, досягти великої кількості жертв, а потім – змусити Порошенка сісти за стіл переговорів і добровільно віддати цей коридор.

"Швидше за все Путін розпочне виконання цього плану ще до 9 травня", – вважає експерт.

Повний випуск програми дивіться тут

Путін розпочне наступ на “кримський коридор” ще до 9 травня, – експерт

0 Коментувати

Західні експерти збігаються в думці: на території України воюють російські військові. Втім, керівники європейських держав не поспішають розставляти крапки над “ї”. Існує думка, що вони просто залишають Путіну можливість “красиво” вийти з конфлікту.

“Щоб висунути конкретні обвинувачення, західним політикам не вистачало конкретних даних. Ці відомості Україна вже неодноразово надавала як на політичному, так і на експертному, зокрема – документи російських військовослужбовців і зразки військової  техніки. Тож, очевидно, що це є спроба дати Путіну шанс для виходу з конфлікту”, – заявив директор військових програм центру Разумкова Микола Сунгуровський в ефірі “Ранку у Великому Місті”.

На думку експерта, одна з цілей Путіна – пробити “кримський коридор”. Втім, стратегія російського президента полягає в тому, щоб почати інтенсивний наступ, досягти великої кількості жертв, а потім – змусити Порошенка сісти за стіл переговорів і добровільно віддати цей коридор.

“Швидше за все Путін розпочне виконання цього плану ще до 9 травня”, – вважає експерт.

Повний випуск програми дивіться тут

06.03.2015 15:49
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору