УКР
УКР

Путін почав криваву авантюру з Україною заради рейтингів, – Яшин

0 - 0 Коментувати

Росією керує не Путін. Про це дуже часто говорять українські експерти та політики. Але в самій Росії абсолютна більшість людей упевнена: Володимир Путін не просто править країною – це єдина людина, гідна очолювати настільки “велику і могутню” державу.

“Я не схильний довіряти конспірологам, які вважають, що Путін – маріонетка у чиїхось руках. У мене не має сумнівів, що в Росії побудовано режим особистої влади. Авжеж, Путін радиться з вузьким колом свої соратників, але ключові рішення він приймає сам, і особисто несе за них відповідальність”, – зазначив російський опозиційний політик Ілля Яшин в ефірі “Ранку у Великому Місті”.

Він упевнений, що якщо Путіна не стане, у Росії почнеться смута. Величезна кількість силових і економічних груп почнуть ділити владу між собою. Але цей процес може відбуватися доволі криваво, оскільки президент знищив усі механізми політичної конкуренції

Ілля Яшин вважає, що перед Путіним не стоїть завдання завоювати Донеччину та Луганщину. Скоріше за все він хоче зберігати в своїх руках важелі впливу на Київ. Якби Путін хотів приєднати Донбас, все б відбулося так, як у Криму.

“Чому почалася ця історія з Україною? Тому що в Путіна почали різко знижуватися рейтинги і йому потрібно було відновити рівень власної легітимності всередині Росії, і лише заради цього він втягнув наші країни в цю криваву авантюру”, – розповів політик.

Він зазначив, що ґрунт для радикальних рішень у Криму готувався Путіним протягом багатьох років. Відбувалася вербовка співробітників правоохоронних органів, місцевих спецслужб, неринковими кредитами “підгодовувався” місцевий бізнес. Ішла активна підготовка до часу Х, і він настав, коли після відсторонення Януковича відбулося певне послаблення української держави.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Три місяці податковій реформі – політ (не) нормальний

10.04.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору