У всіх районах столиці і околицях міста відчувається неприємний запах гару. Крім того, видна істотна задимленість.
За даними ДСНС, це через пожежу у Дарницькому лісопарковому господарстві, де горить 15 гектарів лісу. Оброблені вже 3 квартали, а в двох іде вирубка дерев для запобігання поширення вогню далі.
Постраждалих і жертв немає. Однак рекомендується менше перебувати на вулиці, намагатися не провітрювати приміщення в денний час. При погіршенні стану – одразу ж звертатися за допомогою до медиків.