Московських молодят візьмуть під контроль подружжя, які прожили разом понад 10 років. Таку пропозицію озвучила заступник голови комісії Московської міської думи з соціальної політики Тетяна Батишева.
“Особливим блоком стоїть виховання молодої сім’ї. Тому ми придумали таку цікаву ініціативу, щоб успішні, хороші сім’ї, які довго живуть разом, зустрічалися з молодими сім’ями, обмінювалися досвідом, дружили”, – пояснює Батишева.
Ініціативу вже підтримали Мосміськдума і Національна батьківська асоціація соціальної підтримки сім’ї та захисту сімейних цінностей.