X

Київські кондуктори поїдуть відпочивати до Єгипту

Два обраних київських кондуктора поїдуть в Єгипет. Наталя Балабан і Петро Жеребко набрали найбільшу кількість “лайків” у соціальних мережах під час конкурсу “Народне покликання”.

Суть конкурсу полягала в тому, що користувачі соцмереж надсилали фото кондуктора і писали, чому саме цю людину потрібно нагородити.

Shevchuk: