У Харкові трамвай врізався в кіоск. Про це повідомляють в місцевій міськраді.
Трамвай зійшов з рейок і врізався в кіоск на зупинці. Причина аварії поки не відома, але чиновники запевняють, це сталося не через стан рейок.
Також в міськраді заявили, що кіоск розташований в недозволеному місці і його необхідно прибрати.