На реформу децентралізації покладають великі надії. Її мета – підвищення якості послуг на місцях.
За словами першого заступника виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана, єдиний можливий варіант її впровадження – децентралізація повноважень на основі принципу субсидіарності.
«Це означає, що послуги мають надаватися на тому рівні, на якому вони найбільш наближені до споживача і де вони найбільш дешеві», – пояснив експерт.