УКР
УКР

Video: Бойовики вербують полонених українських військових

Бойовики вербують українських військових, які перебувають у полоні. Така інформація з'явилася в мережі Інтернет. У зоні АТО терористи проводять допити силовиків, підкуповують їх, а декого навіть вивозять на територію Російської Федерації, аби завербувати в офіцери і агенти спецслужб.

Цю інформацію в ефірі "Ранку у Великому Місті" підтвердив голова об'єднаного координаційного центру звільнення заручників при Міністерстві оборони України Юрій Тандіт.

"Авжеж, наших хлопців, які знаходяться в полоні, намагаються вербувати і вербують. З ними працюють професійні психологи з території сусідньої держави. Було кілька випадків, коли наших військових було завербовано. Їх спокусили, і вони стали агентами Росії. Ці випадки було виявлено за допомогою спеціальних технологій, які я не можу розголошувати. Але повірте, не тільки тут, але й там є наші патріоти, які допомагають Україні", - зазначив Тандіт.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Наскільки міцний хребет “аптечної мафії”

Бойовики вербують полонених українських військових

0 Коментувати

Бойовики вербують українських військових, які перебувають у полоні. Така інформація з’явилася в мережі Інтернет. У зоні АТО терористи проводять допити силовиків, підкуповують їх, а декого навіть вивозять на територію Російської Федерації, аби завербувати в офіцери і агенти спецслужб.

Цю інформацію в ефірі “Ранку у Великому Місті” підтвердив голова об’єднаного координаційного центру звільнення заручників при Міністерстві оборони України Юрій Тандіт.

“Авжеж, наших хлопців, які знаходяться в полоні, намагаються вербувати і вербують. З ними працюють професійні психологи з території сусідньої держави. Було кілька випадків, коли наших військових було завербовано. Їх спокусили, і вони стали агентами Росії. Ці випадки було виявлено за допомогою спеціальних технологій, які я не можу розголошувати. Але повірте, не тільки тут, але й там є наші патріоти, які допомагають Україні”, – зазначив Тандіт.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Наскільки міцний хребет “аптечної мафії”

20.03.2015 13:07
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору