УКР
УКР

Video: Бонапартистський режим Путіна скоро впаде, – Шехтман

Конфлікт на сході України буде продовжуватися і розвиватися. Захід робитиме свою позицію більш жорстокішою. Путінський режим остаточно ввійшов у штопор. Таку думку висказав російський опозиціонер і громадський активіст Павєл Шехтман в гостях у "Ранку". "Руйнування режиму Путіна почалося. Питання в тому, до яких жертв це призведе. Довіра до Путіна зникає", - вважає опозиціонер, який у Росії внесений до списку екстремістів і терористів. "Путінський режим виник як типовий Бонапартистський пост-революційний режим. Якщо вважати за революцію 1991 рік. Це консолідація нової еліти після "революційного переділу". Проте, Бонапартистські режими нестійкі і недовготривалі", - впевнений Павло Шехтман. Нагадаємо, 30 вересня минулого року на Шехтмана порушили справу за "підбурювання до ненависті та заклики до насильства". Приводом стали публікації Шехтмана у Facebook, де він критикував журналістів російських державних ЗМІ. З 11 лютого 2015 року Шехтман перебував під домашнім арештом, однак через 3 дні таємно виїхав до України.

Повний випуск програми дивіться тут

Бонапартистський режим Путіна скоро впаде, – Шехтман

0 Коментувати

Конфлікт на сході України буде продовжуватися і розвиватися. Захід робитиме свою позицію більш жорстокішою. Путінський режим остаточно ввійшов у штопор.
Таку думку висказав російський опозиціонер і громадський активіст Павєл Шехтман в гостях у “Ранку”.
“Руйнування режиму Путіна почалося. Питання в тому, до яких жертв це призведе. Довіра до Путіна зникає”, – вважає опозиціонер, який у Росії внесений до списку екстремістів і терористів.
“Путінський режим виник як типовий Бонапартистський пост-революційний режим. Якщо вважати за революцію 1991 рік. Це консолідація нової еліти після “революційного переділу”. Проте, Бонапартистські режими нестійкі і недовготривалі”, – впевнений Павло Шехтман.
Нагадаємо, 30 вересня минулого року на Шехтмана порушили справу за “підбурювання до ненависті та заклики до насильства”. Приводом стали публікації Шехтмана у Facebook, де він критикував журналістів російських державних ЗМІ. З 11 лютого 2015 року Шехтман перебував під домашнім арештом, однак через 3 дні таємно виїхав до України.

Повний випуск програми дивіться тут

19.02.2015 14:19
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору