УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Обов’язкова вакцинація: де межі свободи?

В Україні хоча б одну дозу антиковідної вакцини встигли отримати понад три мільйони осіб. Та коли це число зросте до 15 мільйонів – на нашу країну чекають труднощі. Вакцинація в будь-якій країні проходить дві стадії. Перша пов'язана з дефіцитом вакцин, а друга – з дефіцитом готових робити щеплення людей. Ми ще навіть не почали наближатися до другої стадії. Тієї самої, що пов'язана з дефіцитом готових робити щеплення людей. Але рано чи пізно вона настане - і Україна опиниться на тій розвилці, на якій стоять сьогодні більш розвинені країни. [read_more_news] Для колективного імунітету одних лише охочих зробити щеплення недостатньо. У той момент, коли попит на вакцини остаточно зникне – офіційному Києву доведеться приймати рішення. Робити вакцинацію обов'язковою – чи ні. І в цей момент ми зануримося в суперечку про межі свободи. Детальніше дивіться в блозі. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що дозволено вакцинованим українцям. Фото: Unsplash  

Обов’язкова вакцинація: де межі свободи?

Павло Казарін
Політичний оглядач

В Україні хоча б одну дозу антиковідної вакцини встигли отримати понад три мільйони осіб.

Та коли це число зросте до 15 мільйонів – на нашу країну чекають труднощі.

Вакцинація в будь-якій країні проходить дві стадії. Перша пов’язана з дефіцитом вакцин, а друга – з дефіцитом готових робити щеплення людей.

Ми ще навіть не почали наближатися до другої стадії. Тієї самої, що пов’язана з дефіцитом готових робити щеплення людей. Але рано чи пізно вона настане – і Україна опиниться на тій розвилці, на якій стоять сьогодні більш розвинені країни.

Також по темі: Росіяни гальмують процес вакцинації в Естонії. Як саме? Вакцинація в Україні. Як і де зробити щеплення та отримати "ковідний" сертифікат Унікальні, але ще не розкручені. У світі тестують майже 300 вакцин від COVID-19

Для колективного імунітету одних лише охочих зробити щеплення недостатньо. У той момент, коли попит на вакцини остаточно зникне – офіційному Києву доведеться приймати рішення. Робити вакцинацію обов’язковою – чи ні.

І в цей момент ми зануримося в суперечку про межі свободи.

Детальніше дивіться в блозі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що дозволено вакцинованим українцям.

Фото: Unsplash

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

ICTV Ранок 20.07.2021 14:50
20.07.2021 14:50
Завантаження...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: