УКР
УКР
02.09.2019 11:38
Поділитися

Як відрізнити фальшиві долари від справжніх? Ознаки американської валюти

0

Як відрізнити фальшиві долари від справжніх? Ранок у Великому Місті розкаже тобі, на які ознаках орієнтуватися, щоб побачити, де справжні гроші, а де просто папірці.

Долар – одна з найбільш поширених у світі валют. Обмінники просто кишать ними. Однак ніколи не знаєш, що тобі підсунуть на касі. Адже все виглядає так красиво, що ти й не зрозумієш, що тримаєш звичайний папірець, за який нічого не купиш. Не дивуйся, така реальність!

Як відрізнити фальшиві долари від справжніх? 

  • Оглядаємо і прощупуємо папір. Справжні доларові купюри виготовлені з бавовни та льону. На дотик вони дещо шорсткі. До речі, порвати їх не так уже й просто, на відміну від фальшивих грошей. І ще долари не бояться води та мають блідо-жовтий колір.
  • Фарба на доларах дуже стійка і якісна, вона ні в якому разі не линяє і не змінює колір. Якщо ти побачив, що в деяких місцях є розводи, краще поверни папірець туди, де його взяв.
  • Звертай увагу на цифри, які знаходяться в правому нижньому куті купюри. Вони змінюють колір, якщо дивитися на долар під різним кутом – з мідного на зелений або з зеленого на темно-фіолетовий.
Також по темі: Експерт розповів, як відрізнити фальшиві купюри від справжніх
  • У нові 100-доларові купюри додали синю захисну стрічку з цифрами 100 й зображенням дзвоників. Її важко не помітити. При нахилах у різні сторони цифри будуть змінюватися на дзвоники й навпаки.
  • Якщо ти власник 100-доларової купюри, то перевіряй наявність захисної стрічки. Вона розміщена ліворуч. Обов’язково подивись, що на ній написано. Має бути слово USA і вказано номінал купюри. Наприклад, якщо 10 доларів, то писати буде USA 10.
  • На 100 доларах зображений Бенджамін Франклін, на 50 доларах – Улісс Грант, на 20 доларах – Ендрю Джексон, на 10 доларах – Александер Гамільтон, на 5 – Авраам Лінкольн, на 2 – Томас Джефферсон і на 1 доларі – Джордж Вашингтон.

Досить часто аферисти купують по 1 долару й домальовують на них нулі. Якщо знати, хто має бути зображений на банкноті, можна вичислити фальшивку.

Висновок такий – обман на кожному кроці, тому, якщо хочеш розміняти готівку, краще звернися в перевірений банк. Але при цьому завжди зберігай чек обміну валюти, а то раптом тобі й там підсунули фальшивку. І такі історії в українців бували.

Алла Гичка

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як українцям міняють валюту на фальшиві гроші.

02.09.2019 11:38
0Загрузка...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Гарячі матеріали

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору