УКР
УКР

Топ-9 зірок-дюймовочок, чий зріст нижчий за 160 см

0

Коли ми бачимо їх на червоних доріжках, на фото чи з екранів телевізорів, то комплексуємо, бо думаємо, що усі вони – моделі. Проте насправді зріст цих популярних зірок нижчий за 160 см!

1. Шакіра


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Shakira (@shakira)

Зріст Шакіри – 155 см, але це ніколи не заважало їй виділятися з-поміж інших.

Співачка чудово танцює навіть на 15-сантиметрових підборах!

2. Леді Гага


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lady Gaga (@ladygaga)

Ви думали, що Леді Гага – висока блондинка?

Насправді таку ілюзію роблять її височезні підбори. А її зріст насправді – 155 см!

3. Єва Лонгорія


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Вона була найнижчою з «Відчайдушних домогосподарок», через що часто знімалася у сценах, стоячи на кріслі! Її зріст – 158 см.

4. Крістіна Агілера


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Christina Aguilera (@xtina)

І в цієї поп-діви невисокий зріст, через який її дражнили в дитинстві, – 156 см.

Проте яка різниця, якого ти зросту, якщо ти – Крістіна Агілера?

Також дивіться Як подруги Алісса Мілано та Шеннен Догерті стали ворогами?

5. Різ Візерспун


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Недарма акторка Різ Візерспун виглядає сестрою для своєї доньки, адже та її вже переросла. Зріст Різ – 154 см.

6. Аріана Ґранде


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ariana Grande (@arianagrande)

Ви помітили, що Аріана майже завжди на публіці з’являється на високих підборах?

А все через те, що дівчина соромиться свого зросту – 155 см!

7. Ванесса Хадженс


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)

Ніхто не міг подумати, що зріст Ванесси – всього 155 см.

А все через те, що її тодішній бойфренд – Зак Ефрон – мав всього 175 см, і вона добре виглядала на його фоні.

8. Кортні Кардашян


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Усі сестри Кардашян – невисокого зросту, але Кортні – взагалі маленька на їхньому фоні. Її зріст – всього 149 см!

9. Гілларі Дафф


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Hilary Duff (@hilaryduff)

Зріст Гіларі – 156 см. Проте дівчина втілила себе у багатьох сферах – вона і акторка, і співачка, і модель, і продюсер, і підприємець!

Іра Ухіна

Також дивіться Кажуть, що не шикують: на що жаліються українські зірки?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

25.04.2019 19:20
0



Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: