X

Європарламент: Росія порушує міжнародне право в Азовському морі

Європарламент прийняв резолюцію про порушення Росією норм міжнародного права в Азовському морі.

Резолюція закликає держави-членів ЄС заявити, що санкції проти Росії будуть посилені у випадку подальшої ескалації ситуації в Азовському морі. Також планують створити посаду спеціального представника Європейського Союзу по Криму і Донбасу, який буде займатися і ситуацією в Азовському морі.

Європарламент висловлює жаль з приводу незаконного видобутку нафти і газу Російською Федерацією на території України. Крім того, зазначає, що Керченський міст було збудовано незаконно, і висловлює стурбованість, що участь у будівництві брали європейські компанії. Європарламент заохочує введення санкції щодо шести компаній, причетних до будівництва.

У резолюції також зазначили, що міста регіону потерпіли значні економічні втрати через анексію Криму, конфлікту на Донбасі, а ситуація в Азовському морі лише погіршує це.

Дивіться також: ПАРЄ готова зняти з Росії усі санкції

Irina Ukhina: