УКР
УКР
22.12.2017 09:45
Поділитися

Фільм «Новизна»: не шукай кохання в Tinder

0

Інструкція про те, як не можна будувати особисті стосунки

Baby we both know

That the nights were mainly made for saying

Things that you can’t say tomorrow day

Arctic Monkeys, Do I Wanna Know?

Люди мають здібність псувати навіть найкращу ідею. Ви ж чули про те, як покінчив з собою чолов’яга, котрий придумав цукор в стіках. А все через те, що споживачі почали відкривати їх двома руками, що паплюжило ідею винахідника. Facebook Цукерберг вигадав теж для збору фоток, а не для того, щоб люди туди постили лонгріди, а політичні партії створювали свої сторінки. Так само багато хто хибно використовує Tinder, намагаючись знайти не пару на вечір, а кохання на все життя.

новизна фільм фото

Про парочку особистостей, котрі все робили не так, розповідається у фільмі «Новизна» (Newness). Він (Ніколас Холт) та вона (Лая Коста) молоді і симпатичні. Обоє не втомлюються доводити, що серйозні стосунки їм не потрібні, але, коли зустрічають одне одного через додаток для знайомств, одразу закохуються по самі вінця.

А далі парочка робить всі можливі і неможливі помилки людей у стосунках. Вони лізуть, куди не просять, нав’язуються, вимагають від партнера розкрити все минуле та намагаються розчинитися одне в одному. З таким підходом важко було б кому завгодно, а надто людям, котрі звикли знаходити розвагу на ніч одним свайпом. Тож недивно, що героям фільму «Новизна» в кінці кінців приходить в голову геніальна ідея – відкриті стосунки.

новизна фільм фото

Тут і починається справжній апокаліпсис. Бо люди, які знайомі без року неділю, збираються розповідати партнеру, як спілкуються, фліртують та навіть сплять з іншими. Чи вийде у тих, хто не встиг пожити звичайною парою, побудувати стосунки абсолютної свободи на основі повної відвертості, вам і пропонується дізнатися.

Фільм «Новизна» вийшов нуднуватим на початку, але відвертим і емоційно насиченим під кінець. Режисеру Дрейку Доремусу вдалося непогано зобразити зародження, розвиток та згасання стосунків. Це така собі інструкція по тому, як діяти не потрібно. Спостерігаючи за героями, ви не раз захочете зробити facepalm. І це прекрасно, бо означає, що розумієте, де персонажі зробили помилки. Хоча можливий і інший варіант: ви просто не розумієте відкритих стосунків.

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

Також дивіться: Фільм «Джуманджі: Поклик джунглів»: продуркувати останнє життя

22.12.2017 09:45
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору